Скандальна переправа на Буковині: на "слугу" Заремського поскаржились в Офіс Президента

Нардеп від "Слуги народу" Максим Заремський заявив, що на нього "настукали" в Офіс Президента через затоплену переправу на Буковині. Мовляв, це зробив один із керівників.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє депутат Максим Заремський За його словами, на нього здійснили низку неправдивих наклепів, проте він так і не назвав конкретних персон.

Заремський відзначив, що про нього брешуть щодо обурень на Укравтодор, організації мітингів та керування політсили "Європейська Солідарність". "Ніколи такого не робив та ще й так підло", – заявив він.

Не потрібно "звалювати" на мене такі речі. Люди все бачать. Самі організувались і просили допомоги, що й підхопили інші для піару,
– наголосив "слуга".

Також Заремський підкреслив, що звертається з пропозиціями та зверненнями від людей щодо сполучення ще з вересня. "Був, є і буду з людьми, працюватиму на користь команди президента та партії", – написав депутат.

Повний текст публікації Максима Заремського:

Підсумок дня. Дуже неприємно був здивований сьогодні, як один керівник "настукав" в Офіс Президента через тимчасову переправу в селі Глиниця.

Ніби я кажу погані речі на Укравтодор, організовую мітинги та керую "Європейською Солідарністю". Ніколи такого не робив та ще й так підло. Не потрібно звалювати на мене такі речі: люди все бачать і так.

Самі організувались і просили допомоги, що і підхопили інші для піару. Від вересня звертаюсь із пропозиціями та зверненнями від людей щодо сполучення. Був, є і буду з людьми, працюватиму на користь команди президента та партії.

Завдяки Володимиру Зеленському "Велике будівництво" є змога отримати потужний інфраструктурний об’єкт для нашого округу при правильній організації робіт. Усе буде добре.

Затоплена переправа на Буковині: коротко

У селі Глиниця, що в Чернівецькій області, через сильні дощі затопило переправу. Через це багато машин застрягли, а людям доводиться переходити річку вбрід.

Відновлять переправу лише тоді, коли спаде рівень води у річці Прут. Однак коли це станеться – невідомо. Наразі мешканцям залишається лише чекати.

Наразі поліція підозрює групу буковинців у привласненні грошей з бюджету. Мовиться про суму, що була призначена для ліквідації наслідків повені.


Коментарі:
Більше новин по темі: