Осачук натякає голові обласної ради Бойку звільнитися і піти на війну бити ворога. Той відреагував...

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відреагував на "пораду" голови Чернівецької ОВА Сергія Осачука, звільнитися зі своєї посади та піти "бити окупантів". Зокрема Бойко в коментарі molbuk.ua повідомив, що у нього немає часу на політичні розбірки.

За словами Олексія Бойка, наразі є важливіші справи, аніж політичні війни.

"Я не маю бажання і часу на політичні розбірки у період війни. Наразі є важливіші справи. А те що ОДА хоче щоб я звільнився я знаю з першого дня обрання мене головою. Так що нічого нового ", - сказав О. Бойко.

Сергій Осачук сьогодні під час пресконференції, відповідаючи на запитання журналіста Петра Кобевка щодо повісток до війсккомату керівництва та багатьох депутатв обласної ради, сказав наступне:

“Ви знаєте, що існують скарги “ой, я розбронювався” - хочу чітко доповісти і проінформувати. У нас не бронюють прізвища, посади у нас мають бути заброньовані. Якщо законом передбачена номенклатура посад, то “розбронюватися” означає звільнитися із займаною посади. Ви звільняєтеся із займаної посади, стаєте військовозобов’язаним вільним громадянином і маєте право негайно добровільно піти до центрів комплектації (військкоматів). Тоді це називається “розбронюватися”. Але коли ти залишаєшся на посаді і дурити спільноту, говорити “я розбронювався, написав заяву розбронюйте мене” - це є обман і політична маніпуляція. Якщо хтось бажає йти в бойові частини воювати із ворогом, він пише заяву на звільнення з посади чи за власним бажанням, чи за згодою сторін, пішов бити окупанта, повернуся після того. Все інше це звернути на себе увагу, пограти м’язами, що “я такий герой”, але насправді мене не пускають цим героєм стати".

Передісторія скандалу тут: Зведення політичних рахунків, Або «отвєтка» команди Осачука обласній раді на корупційний скандал. У військкомат викликають Бойка, Гуйтора, Домбровського, Гончара, Мороза та інших


Коментарі:
Більше новин по темі: