Нардеп з Буковини Максим Павлюк погодився, що його родич Ілля Павлюк ТОП-контрабандист?

18 червня відбулося цікаве поіменне голосування у Верховній Раді України “про підтримку запиту народного депутата Гео Лероса до Президента України щодо долучення до санкційного списку, проти яких Україна ввела санкції 2 квітня 2021 року, топ-контрабандистів: Іллі Павлюка, Сергія Бадяка, Ігора Калєтніка, Віталія Булюка, Олександра Акста, Вадима Слюсарєва, які з корупційних джерел можливо фінансують Офіс Президента України”. (Так звучав запит)

Голосування передбачувано "Слуги" провалили, АЛЕ є одна цікава деталь: серед тих, хто проголосував "ЗА" і підтримав запит Лероса, став племінник Іллі Павлюка - нардеп Максим Павлюк! Про це свідчать результати голосування, оприлюднені на порталі українського парламенту.

Як проголосували за це питання депутати-мажоритарники “Слуги народу” з Буковини? Олена Лис - відсутня, Григорій Мазурашу - утримався, Максим Заремський - відсутній, Валерій Божик - відсутній. І лише Максим Павлюк - За.

Отже, виходить так - або Максим Павлюк проявив політичну зрілість і сміливість у прийнятті рішення, або у родині Павлюків щось пішло не так. Згодом дізнаємося…


Коментарі:
Більше новин по темі: