Історія з лайном: Колишньому міському голові Сокирян Равлику на рівному місці шиють кримінал

У КОЗАЦЬКІМ КРАЮ НЕМАЄ РАЮ…

Дністровська окружна прокуратура підтримала обвинувачення відносно колишнього міського голови Сокирян, двох працівників міськради та директора комунального підприємства за фактом незаконного проникнення до володіння особи (ч. 2 ст. 162 КК України).

За даними слідства, у липні 2017 року Сокирянський міський голова спільно з двома співробітниками міськради та директором комунального підприємства нібито зняли сітку, якою було огороджено приватну земельну ділянку місцевого жителя, та без згоди власника провели огляд вказаної ділянки. Крім того, міський голова та начальник одного з відділів міськради самовільно оглянули господарське приміщення, розташоване на цій же приватній території.

Обвинувачені вину у скоєному не визнали та від надання показів відмовились. У судових дебатах заявили, що обстеження ділянки було вимушеним. Намагались знайти джерело забруднення річки Сокирянка. Комісія провела обстеження берегів річки та сусідніх земельних ділянок, що перебувають у власності міської ради.

Потерпілий надав докази, що ділянка, яку оглянули службовці, перебуває у його власності, що засвідчено державним актом про право власності виданим у 2008 році. Згоду на огляд території не давав, присутнім при огляді не був.

Кельменецький районний суд Чернівецької області визнав винними колишнього посадовця та членів комісії у незаконному проникненні до приватного володіння та призначив їм покарання у виді двох років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України їх звільнено від відбування основного покарання з випробуванням терміном на один рік. Водночас, пресслужба обласної прокуратури пише, що рішення ще не набрало законної сили.

Подробиці цієї “фекальної історії” читайте тут:

Висновки комісії: Забруднена вода в Сокирянах, яка призвела до спалаху інфекції, заразилась нечистотами з будинку місцевого інформаційного магната, який вірно служить Козаку

Нагадаємо, між колишнім головою районної ради а нині - мером Сокирян Василем Козаком та колишнім міським головою Сокирян Василем Равликом існує давній конфлікт. Всю минулу каденцію Козак з Равликом (районна рада з мерією) перебували у постійному стані “холодної війни”. Наприклад, про один з останніх публічних конфліктів між ними ЧИТАЙТЕ ТУТ.

А тут дивіться відео:


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації