Голова Чернівецької райради Руслан Домніцак: Відповідальність за ситуацію з мостом у Глиниці повністю лежить на керівництві Чернівецької ОДА

Голова Чернівецької райради Руслан Домніцак прокоментував ТРК Чернівці ситуацію у селі Глиниця, де сьогодні місцеві мешканці перекрили дорогу і організували блокаду руху транспорту в знак протесту стосовно бездіяльності влади щодо розібраного мосту.

ПРЯМА МОВА:

Голова Чернівецької райради Руслан Домніцак

Декілька місяців тому мною було ініційоване проведення робочої наради з приводу підготовки до опалювального сезону, на якій була присутня (у тому числі) керівник Мамаївської ОТГ. Під час цієї наради голова Мамаївської ОТГ повідомила, що існує проблема з тимчасовою спорудою моста через річку Прут (як альтернативи, у зв'язку з тим, що міст у селі Глиниця потрапив до програми "Велике будівництво" і його повністю розібрано. А для того, щоб було сполучення між Вижницьким і Чернівецьким районами, підрядник, що виконував роботи з будівництва нового моста сконструював тимчасову переправу).

Головою Мамаївської ОТГ було запропоновано відреагувати на цю ситуацію (вірніше, мною було запропоновано виїхати на місце, аби оцінити стан речей, які є у наявності). Ми, спільно з депутатською групою Чернівецької райради, буквально за декілька годин того ж дня виїхали на місце, оцінили, побачили розібраний міст, котрий входить до програми "Велике будівництво", а також мали змогу своїми очима побачити тимчасову переправу, яка споруджена з ініціативи підрядника, що виконує роботи з будівництва нового моста.

На місці ми поспілкувались з представниками виконавчого апарату Мамаївської ОТГ, крім того, я особисто спілкувався з підрядником. На моє запитання стосовно проєктно - кошторисної документації на тимчасову споруду він відповів, що коли формувалася проєктно-кошторисна документація щодо будівництва нового моста, то тимчасову переправу через р.Прут не було враховано. У мене, як і в більшості присутніх це викликало великий подив.

Про цю ситуацію я одразу повідомив голову районної адміністрації, викликав його на місце, та він не мав змоги під'їхати оскільки був за межами міста, але про ситуацію він був у курсі, я його повідомив про стан речей. Відповідно він повинен був доповісти голові Чернівецької ОДА. Та крім того, що я спілкувався з головою адміністрації про цю подію і проблематику, всю цю історію було висвітлено у ЗМІ та соцмережах.

Так само мені відомо про те, що депутат Верховної Ради котрий обирався з даного округу Максим Заремський зацікавився цією ситуацією, та на якому стані його, скажімо, ініціатива і які кроки були зроблені - мені наразі невідомо.

Моя думка така: у даній ситуації провина лежить на керівництві Чернівецької обласної адміністрації, котрі, по-перше, не врахували під час формування проєктно-кошторисної документації будівництва нового моста, будівництво тимчасової переправи.

А по-друге, якщо вже по факту так вийшло, що цю переправу не збудували, а новий міст буде будуватись через рік і розуміючи, які серйозні незручності створює відсутність переправи у цьому місці, то треба було збудувати якісну дорогу через Стрілецький Кут до Чернівців і жодних проблем б не було.

Скріншот відео. Фейсбук Віталій Яремчук
Скріншот відео. Фейсбук Віталій Яремчук

Так само, тоді, коли ми були на місці, разом із нами виїжджала знімальна група ТРК "Чернівці" і ми були очевидцями того, як даною тимчасовою спорудою скористалася швидка, котра привезла з Путили маленьку дитину хвору на ковід, тому тут усе зрозуміло. На мою думку, відповідальність за ситуацію лежить повністю на керівництві Чернівецької ОДА.

А якщо це не доопрацювання підлеглих, то мала б бути відповідна реакція голови Чернівецької ОДА на тих, хто до цього допустив, але на жаль з моменту, коли ми виїжджали туди на місце, пройшло вже не мало, не багато, майже 3 місяці.

Це не перша ситуація, яка говорить про безвідповідальний підхід у плані організації роботи і цей випадок тільки підтверджує те, що все, що відбувається сьогодні в області - мало б бути не так. Це абсолютно не професійний підхід.


Коментарі:
Більше новин по темі: