Голова Чернівецької ОДА Осачук відхрещується від заяви ОПЗЖ на свою підтримку

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук назвав "політичним фарсом" заяву політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" на свою підтримку.

Про це голова ЧОДА написав на власній сторінці у Facebook.

Окрім того, Осачук розкритикував політичну коаліцію в Чернівецькій обласній раді, яка складається із представників "ОПЗЖ", Аграрної партії, Єдиної альтернативи та Європейської солідарності.

"Вважаю цей жест політичним фарсом і відкритою спробою ухилитися від відповідальності за одкровення Медведчука та результативність політичної коаліції в обласній раді, яку було створено під батьківським керівництвом лідерів ОПЗЖ разом із побратимами з ЄС, Єдиної Альтернативи та аграріїв. Сильні політики відповідальності не бояться, а маски на Буковині одягають на Маланку", – написав посадовець.

Нагадаємо, вранці політична партія "Опозиційна платформа – За життя" несподівано зробила заяву на підтримку голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Зокрема, в партії Медведчука заявили, що Осачук "потребує більшої підтримки з боку центральної влади та небайдужих мешканців".


Коментарі:
Більше новин по темі: