Дірявий кордон і українські щури - Буковина має знати про своїх "антигероїв"

Чимало українців призовного віку втекли за кордон, наче щури з тонучого корабля, проте Україна – не судно, а ми не тонемо й сумлінно боремося за своє виживанні й Незалежність. Невдовзі ми обов’язково досягнемо мети, адже свідомі громадяни чітко демонструють відвагу й запекло воюють з окупантом у боях, а інші допомагають їм чим можуть.

Проте наше населення, на жаль, складається не лише з патріотичної спільноти, а й із тих, хто намагається уникнути прямого обов’язку. Десятки, а то й сотні посадовців, силовиків і політиків нелегально виїжджають за кордон. Мою увагу привернув один із випадків, який нещодавно висвітлювався в ЗМІ та соцмережах, і стосується буковинського політичного бомонду. Якщо точніше – локального осередку президентської партії, довкола якої стабільно точаться інтриги та зради.

Кажуть що є відеозапис із німецького готелю, на якому наші переселенці нажерлись тамтешнього шнапсу й прославляли путіна з росією. Цікаві біженці, правда ж? Однозначно втекли від нелегкої долі та війни…

Але мова не проте. Свідки зробили фото автомобілів «героїв» і таким чином, по немерних знаках стало відомо про кого конкретно йде мова:

Авто BMW із реєстраційним номером СЕ0101СІ та Mercedes Benz СЕ8033СМ належать братам Піцу, Олегу та Олександру (18.02.1995 р.н.). Цікаво, що останній і його транспортний засіб фігурують у смертельній ДТП по вул.Руській, де водій збив прибиральника, ймовірно перебуваючи під дією алкогольних чи наркотичних речовин. Звісно, що винуватець від покарання відмазався: https://acc.cv.ua/.../zbiv-lyudinu-ta-namagavsya-vtekti...

Але це ще не все. Олександр Піцу – законний чоловік депутатки місцевого осередку Слуги Народу – Єремчук Юліани Іллівни. Весь цей “ватний підряд” виїхав із України 23-24 лютого й прекрасно себе почуває у німецькому готелі, прославляючи росію і путіна.

Тепер зрозуміло чому пані Єремчук ніяк не може приїхати й проголосувати за позбавлення мандатів своїх колег по партії. З власних джерел знаю, що Жаровський із Проданом нібито обіцяли зробити її “і вагітною, і хворою, і інвалідом, і навіть казково багатою”, лиш щоб приїхала особисто, адже делегування не мають юридичної сили.

Щоправда, з цією сімейкою прихильників путіна також дуже хочуть поспілкуватись компетентні органи й обіцяють влаштувати їм теплий прийом. Ну що ж, чекаємо на рідній землі!

Андрій ВАСИЛІВ, блогер
Персональна сторінка у Фейсбук


ДО РЕЧІ:

Сховалися за спідницями:
Данілов відреагував на випадки втечі чоловіків за кордон

Чоловіка мають у будь-який спосіб допомагати ЗСУ

Секретар РНБО Олексій Данілов упевнений, якщо чоловік у час війни не може тримати зброю в руках, то завжди можна знайти альтернативу. Про це він повідомив в інтерв'ю «24 каналу».

Данілов зазначив, що чоловіки в жодному разі не повинні виїжджати за кордон.

«Немає чого ховатися за жіночими спідницями та втікати з країни. Треба допомагати. Не можете воювати та тримати в руках зброю - допомагайте в інший спосіб. Знаходьте будь-які можливості», – заявив він.

Секретар РНБО наголосив, що несправедливо, коли одні чоловіки боронять Україну, а інші – втікають з неї. Водночас, за його словами, інша справа, коли чоловіків дійсно не можуть мобілізувати через певні причини.

«Коли ми всі будемо виконувати правові дії та закони Конституції, все швидко стане на свої місця. І вигадувати, що через петицію вас можуть відпускати, то послухайте – так не можна, роботи в нашій країні більше, ніж достатньо», – додав посадовець.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації