Цвіль та нестерпний сморід: на Буковині поскаржилися на стан дитячої лікарні

Чернівчанка Роксана Миронок поскаржилась на умови у відділенні педіатрії Дитячої клінічної лікарні Буковини. Жінка обурилась, в якій антисанітарії лікують дітей.

Відео й коментарі про лікарню молода мама залишила в Facebook на сторінці СтопХам Буковина. Дівчина висловила своє невдоволення на адресу закладу.

"Хочеться поділитися цим відео, яке було зроблено на власний телефон місяць тому. Це дитяча клінічна лікарня, відділення педіатрії. Я не розумію, як персонал витримує працювати в даних умовах. Цвіль страшна, сморід на весь цей страшний коридор, якщо можна це назвати так. Чому мій син та інші діти повинні цим дихати? Коли діти з пневмонією сидять під дверима кабінету УЗД протягом години в цвілі?" – так прокоментувала дівчина свій візит в Дитячу клінічну лікарню Буковини.

Також, Роксолану обурив той факт, що влада не робить нічого для людей. При надходженні у відділення необхідно принести сміттєві пакети тому, що їх немає в лікарні, і хлорку, щоб було чим дезінфікувати підлогу.

Умови в дитячій лікарні показали на відео.
Умови в дитячій лікарні показали на відео. Джерело: СтопХам Буковина

У коментарях під відео молоду маму підтримали інші користувачі, серед яких також присутні колишні пацієнти медзакладу.

Серед відгуків були такі: "Фільм жахів", "А які там таргани", "Ми там лежали в 2017, після пологового будинку – це було наше спасіння! Насправді, там чудові лікарі і гарний зелений сад! Лікар грошей не брав. ми подарували кілька рушників","Правильно говорила одна молода чернівчанка, яка народила свою третю дитину вдома – "в наших лікарнях не хочеться народжувати, в них хочеться хворіти".

Пост Роксолани Мироник з відкликанням про Дитячої клінічної лікарні Буковини.
Пост Роксолани Мироник з відгуком про Дитячу клінічну лікарню Буковини. Джерело: Фейсбук

Правда, серед читачів сторінки знайшлися і ті, хто став на захист лікарні. Одна з пацієнток повідомила, що вони проходили лікування в цьому закладі в 2017 році і залишилися задоволені рівнем професійності лікарів і ніхто нічого не вимагав натомість.

Коментарі Катерини Дердо і Наталії Ткач.

Більшість погодилась з жінкою. Джерело: Скриншот

Коментар Антоніни Кузенко.

Мешканці Буковини обурились умовами. Джерело: Скриншот

Коментар Ніни Семенко.

Користувачі соцмережі висловили своє невдоволення діями влади. Джерело: Скриншот

Коментар Тетяни Бенив.

Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації