Чернівецький осередок "Голосу" опинився в епіцентрі партійного розколу

Політрада партії "Голос" напередодні з'їзду партії звільняє "неугодних" керівників обласних організацій та створює осередки-"пустушки".

Про це заявила нардепка "Голосу" Олександра Устінова, передає Цензор.НЕТ.

"Ось так виглядає рейдерство в партії в чистому вигляді. Коли партійні осередки записуються на кумів-сватів-помічників. За останній місяць головою партії і її посіпаками з політради були звільнені керівники "неугодних" обласних осередків, як то в Дніпропетровську, Чернівцях чи Херсоні. Такі собі "зачистки" перед з’їздом. На їх місце, як ви розумієте були призначені .... помічники Кіри Рудик, які мають такий же стосунок до міста, як я до Марсу. Ось, наприклад, замість Олексія Поповича, який з нуля ще до парламентських виборів створював осередок був призначений - Владислав Шелоков, помічник Кіри", - розповіла Устинова.

"Але це ще тільки початок. За останній місяць будо створено ще 5 нових осередків-"пустишок", де керівниками стали діючи депутати Київради від Голосу - Вася Попатенко (Луганський осередок) та Зоя Ярош (Миколаївський осередок). Ці депутати - вірні штики керівника киівського осередку, яким до речі керує Рудик (так-так вона і голова киівського осередку і національної партії).

Саме вони голосували за всі одіозні дерибани землі в Києві, на які в Кличка не вистачало голосів і їх додавав Голос. Схоже, наша Жанна Д‘Арк-Княгиня Ольга-Маргарет Тетчер таки готується до з’їзду", - резюмувала Устінова.

Нагадаємо,

Чернівецький обласний осередок політичної партії "Голос" просить виключити із членів політсили голову партії Кіру Рудик.

Фото Чернівецького осередку "Голосу" у Фейсбук

Про це йдеться у рішенні Ради Чернівецького осередку "Голосу", текст якого оприлюднили у Facebook.

У заяві йдеться, що упродовж 2020 року, після обрання Кіри Рудик головою партії, політсила "Голос" "відходить від тих демократичних та ліберальних цінностей, які були закладені засновниками партії".

Зокрема, Чернівецький осередок "Голосу" заявив про узурпацію та зложивання владою всередині партії.

"Влітку 2020 року, за ініціативи Кіри Рудик, під час з'їзду було змінено Статут партії, чим значно розширювалися повноваження голови партії. Як результат, ця людина самостійно контролює всі політичні, адміністративні, кадрові та фінансові ресурси, ухвалюючи одноосібні рішення. Такий крок позиціонували як тимчасовий “на 3 місяці, щоб пройти місцеві вибори”. Коли ж після виборів партійці попросили повернути стару редакцію Статуту, це питання було заблоковано Кірою Рудик, яка з того часу не проводила зборів політради. Надалі це дозволило Кірі Рудик взяти всі керівні органи під контроль, усунувши тих хто міг становити конкуренцію та запобігти узурпації та зловживанням", – йдеться у дописі.

Окрім того, в Чернівецькому осередку партії заявили про кулуарні перемовини з Офісом президента України та політичною партією "Слуга народу".

Разом з тим, в осередку політсили заявили про неправомірні "чистки" у рядах партії.


Коментарі:
Більше новин по темі: