Переможцем напівмарафону CrossHill-2017 у Чернівцях став Дмитро Дідоводюк з Івано-Франківська

ЗДОРОВЕ ТІЛО - ЗДОРОВИЙ ДУХ! /

У напівмарафоні CrossHill у 2017-му році переможцем, який подолав дистанцію в 21,0975 кілометрів за годину та 7 хвилин, став Дмитро Дідоводюк з Івано-Франківська. Другим серед чоловіків дистанцію подолав тогорічний переможець чернівецького напівмарафону Тарас Сало. Третім прибіг Володимир Юрчук.

Серед жінок переможиця забігу — Софія Яремчук. Вона подолала дистанцію за годину та 26 хвилин. Другою фінішувала Марія Гудак, а третьою — Крістіна Богомекова.

Нагадаємо, цьогоріч, загальний призовий фонд напівмарафону — 46 з половиною тисяч гривень. Цю суму розділили між усіма переможцями, тож, залежно від результатів, учасники отримали від 5 тисяч до 750-ти гривень.

Церемонія нагородження цього року відбулася з усіма урочистостями: для переможців звели п'єдестал. Усім вручили грамоти і подарунки від партнерів забігу.

Вже втретє Чернівці стають однією великою спортивною родиною на напівмарафоні «CrossHill». Цьогоріч це спортивне дійство зібрало близько двох тисяч учасників, вдвічі більше вболівальників, неймовірну кількість захоплюючих моментів та яскравих перемог.

Організатори впевнені, наступного року Чернівці знову запросять на свято спорту та драйву, на черговий напівмарафон «CrossHill».