Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Віталій Мельничук: ВО "Свобода" завжди стоїть на державницьких позиціях. І багатьом це не подобається. Ми завжди готові до перевиборів (ЕКСКЛЮЗИВ)

  • 8449

ВІЧ-НА-ВІЧ /


Інформаційний портал БукІнфо розпочинає цикл відео-інтерв'ю з політиками та відомими громадськими діячами Чернівецької області. Ми переконалися, що такий формат досить востребуваний, популярний і, справді, на часі. Наразі пропонуємо вам перше розлоге інтерв'ю в такому форматі, яке погодився нам дати заступник голови обласної ради, в.о. голови обласного осередку партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Віталій Мельничук.

 

Під час нашого спілкування портал не обходив гострих кутів. Ми поговорили про децентралізацію, про екологію, про партійні справи. Крім того багато питань стосувалося ситуації в Чернівецькій обласній та міській радах та можливі позачергові вибори депутатів у Ратуші та до Верховної ради. Чому депутати міської ради  в обпозиції до мера Каспрука і що на це впливає? Чому ВО "Свобода" в обласній раді завжди голосує в унісон з "Батьківщиною" і як ця політсила відноситься до нинішньої опозиції...

 

Наш також цікавило, як почувається ВО "Свобода" при владі на Буковині, будучи в опозиції до Уряду і Президента. І яку оцінку діяльності нинішнього голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука може дати лідер місцевих "свободівців". Віталій Мельничук розповів, чому "Свобода" об'єдналася з іншими націоналістичними організаціями та чому "лихоманить" місцевий осередок "Правого сектору" після зміни очільника буковинської організації. І ще багато чого іншого...

 

Словом, як нам здалося, інтерв'ю вийшло розгорнутим і цікавим, як для початку цього циклу. Звісно, перед початком спілкування ми домовилися, що запитання будуть різними і не зовсім комфортними, а також про те, що відео не матиме жодних купюр.

 

Про наступне інтерв'ю і з ким воно буде - слідкуйте за нашими анонсами.

 

 

Інтерв'ю взяв Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)