Буковинець Чоботар – призер Євро-2017 з карате вже в олімпійському статусі

НАШІ ЧЕМПІОНИ /

Чернівецька школа карате «засвітилась» на п’єдесталі пошани на першому чемпіонаті Європи з карате (WKF) після включення цього виду спорту в програму Олімпійських ігор 2020 – на 52-му континентальному форумі в Туреччині призером став вихованець СК «Лідер» Валерій Чоботар (тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін).

Відзначився чернівецький Grand winner Karate1 Premier League 2016 Валерій Чоботар у командному куміте, де честь України разом з ним захищали Ярослав Горуна, Станіслав Горуна, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал та Ігор Угніч.

У першому раунді змагань чоловіча команда України здолала Бельгію – 3:0, у другому – Азербайджан – 2:1, а в третьому поступилась майбутнім чемпіонам з Туреччини – 1:3. Турки у півфіналі виграли у Німеччини 3:1, а у фіналі здолали Францію 2:1. А Україна у втішній сітці за рішенням суддів пройшли Білорусь (0:0) і у вирішальному двобої за «бронзу» перемогли Німеччину – 3:1. Також бронзовими призерами стали хорвати.

Співкерівник і тренер СК «Лідер» Олександр Пікулін, вітаючи підопічного з бронзовим успіхом, подякував головному тренеру збірної Антону Нікуліну (Львів), головному лікарю Тетяні Куртян (чернівецька каратистка, яка тепер живе і працює в Києві) та президенту Української федерації карате Сергію Левчуку (уродженець Чернівців).