ФК "Буковина" перемогла в домашньому матчі "Скалу" зі Стрия

БУКОВИНО, ВПЕРЕД! /

Футбольний клуб "Буковина" отримав перемогу в домашній грі з командою "Скала" (Стрий). По завершенні матчу рахунок був 1:0 на користь чернівецького клубу. У воротах противників відзначився Олександр Гуськов, повідомляє прес-служба "Буковини".

У 23-му турі першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Скала» (Стрий). Якщо порівняти з виїзним матчем проти «Скали», то у складі чернівецького колективу сталися певні зміни. Через перебір жовтих карток пропускав гру Ігор Бойчук, а ось досвідчений Олег Керчу не зміг зіграти проти «Скали» через сімейні обставини. Місце у стартовому складі отримали Роман Гудак і Максим Ілюк. Вперше у заявку на гру включили півзахисника Едуарда Сербула, який вийшов на поле одразу після перерви.

На 11 хвилині матчу екс-гравець «Буковини» Любомир Білоус неподалік власного штрафного майданчика порушив правила проти Максима Ілюка. Штрафний виконував капітан чернівецької команди Артем Тєрєхов, який, на жаль, у ворота не влучив. Згодом не влучив у «рамку» суперника і Олександр Гуськов. А на 18 хвилині зустрічі воротам «Скали» загрожував Володимир Найко. На «постріл» Володимира зреагував голкіпер гостей Роман Герич.

На 32 хвилині гри голу у ворота «Скали» могла призвести подача з кутового Олексія Клака – Роман Герич зумів ліквідувати загрозу. Той же Олексій Клак наприкінці першого тайму не зміг влучити у «рамку» представників Львівщини.

Ще один шанс засмутити суперника підопічні Олега Ратія мали у дебюті другої половини зустрічі. Після удару Сергія Чеботарьова м’яч, на жаль, влучив у поперечину воріт суперника. А ще один «постріл» Сергія прийняв на себе капітан «Скали» Юрій Антонів.

На 61 хвилині зустрічі гравцям «Буковини» таки вдалося забити перший гол у цьогорічних офіційних матчах. Сергій Чеботарьов віддав передачу на Сергія Савчука, який не зміг переграти Романа Герича, однак Олександр Гуськов зумів добити м’яча у ворота гостей. Згодом Олександр Сніжко, який вийшов на заміну, виводив на «побачення» з Геричем автора результативного удару Олександра Гуськова. На жаль, Олександр переграти Романа Герича не зміг.

Щодо «Скали», то запам’ятався удар на 80 хвилині зустрічі Ігоря Поручинського. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер «Буковини» Олег Мозіль, який провів «на нуль» вже третій матч поспіль. А під завісу гри міг відзначитися Олексій Клак. На жаль Олексій у «рамку» не влучив.

«Буковина» перемогла з рахунком 1:0. Це перша цьогорічна перемога підопічних Олега Ратія. Тепер чернівецька команда посідає у першості України тринадцяте місце.