На етапі Кубку України Західного регіону буковинські мотокросмени здобули призові місця

• Спорт
  • 2165
  • 0
АДРЕНАЛІН ЗАШКАЛЮЄ /

26 березня 2017 року в селі Киселів Кіцманського району Чернівецької області пройшов 2 етап Кубку України західного регіону. У змаганнях брали участь 49 учасників, у тому числі й наші чернівецькі мотокросмени.

Як повідомили БукІнфо в Асоціації "Техноспорт", загалом в цьому етапі Кубку України команда СТК „Буковина” виборола 1 місце серед 5 заявлених команд.

В особистому заліку наші мотоспортсмени також здобули призові місця. Зокрема Максим Купіна виборов 1 місце у класі „МХ2”. Малаєв Андрій здобув 1 місце в класі „Ветеран” І вікова група. В цій же категорії Моравський Михайло посів 3 місце.

В класі „Ветеран” ІІ вікової групи Скрипніков Олег здобув 2 місце. Фрунзе Ігор посів 3 місце у класі „Квадро”.

В рамках підготовки до українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 7-8 квітня в Чернівцях відбудеться Чемпіонат України з мотокросу.

Варто наголосити, що наступний, 3 етап Кубку України західного регіону пройде також на Буковині. Змагання відбудуться 29-30 квітня в смт. Глибока Чернівецької області.

Але все таки найочікуванішою подією мотоспорту 2017 року є другий етап світової першості з мотокросу серед екіпажів, який Чернівці прийматимуть 5-7 травня. Отож, чекаємо на трасах мотокросу Буковини!