Степан Грекул став першим в історії буковинського боксу призером молодіжного чемпіонату Європи

• Спорт
  • 2587
  • 0
ПИШАЙМОСЯ /

Міська та обласна федерації боксу нагородили Степана Грекула та його тренерів: Андрія Грудея та Івана Собка, за бронзу Чемпіонату Європи з боксу до 22 років, передає ІА АСС.

Єдиний представник Буковини у складі збірної України з боксу на молодіжному Євро-2017 U-22 у Румунії Степан Грекул з Шипинців Кіцманського району повернувся додому з нагородою.

Змагання відбулися у м. Браїла. Буковинець Степан Грекул виступав у категорії до 81 кг, здобув бронзову нагороду. У півфіналі він поступився представнику країни-господарів, який в підсумку став чемпіоном турніру.

Тренери констатують, бій нашого Степана з румуном був рівним, перемогу супернику дали судді, тому бронза буковинця важить, як золото. Сам Степан більш критичний до себе. Зізнається, фізично був виснажений, бо дуже багато працював перед Чемпіонатом і морально десь не підготував себе максимально.

Президент федерації боксу Чернівців Володимир Загурський повідомив, що це перший призер із Буковини в дорослому чемпіонаті Європи.