Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковинські школярі долучилися до Всеукраїнського шкільного проекту "Відкривай Україну"

  • 2388
ПІЗНАЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ / 

Завершився перший шкільний етап Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”. Учнiвськi команди з 284-х малих міст України представили 195 рiзноманiтних проектів, які мають покращити життя пiдлiткiв у школі. На даний момент команди учасниці, якi були складенi з 15 учнiв та вчителя, вже втілили у життя iдею для свого навчального закладу. Потiм команди перейдуть на iнший – міський рiвень. А саме, на другому етапi підлітки матимуть шанс своїм проектом змiнити життя рідного міста. У цьому школярам допомагатимуть фахiвцi. Адже освітня пригода для учнів була розроблена спільно з Києво-Могилянською Бізнес Школою, (однією з найпрестижніших бізнес шкіл в Україні).

Всеукраїнський проект “Відкривай Україну” стартував 26 вересня 2016 року. Це освітня пригода для підлітків з малих міст України, що навчає втілювати свої ідеї та задуми і цим змінювати свої школи, міста, Україну. У проекті вже залучено 13 тисяч школярів.
 
Даний проект не оминув і нашу область, і завітав до таких міст, як Хотин, Сокиряни, Новодністровськ, Сторожинець, Заставна. Саме на базі шкіл в даних містах створено і зареєстровано 7 команд. Зараз всі команди отримали завдання за допомогою ґеймофікованої онлайн – платформи та сумлінно приступили до роботи. Вже є розроблені і втілені в життя проекти шкільного рівня, по вдосконаленню спільного простору у їх школах. Також відзняли відео презентацію своєї команди, і скоро перейдуть до серйознішого проекту, а саме : покращенняспільного простору у своїх містечках.
 
Слідкувати за проходженням конкурсу можна зайшовши на сайт http://www.vidkruvai.com.ua. Всі проекти команд будуть представленні в Чернівцях весною на фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну», і переможці даного заходу поїдуть на фінальний етап до Києва, де матимуть змогу зробити масштабніший проект та виграти грант на його втілення, а також поїхати на зарубіжне стажування.
Команда координаторів у Чернівцях також шукає своїх «супергероїв», які готові підтримати дану ініціативу. Контактна особа – Фоменко Василь 050 884 01 71, обласний координатор проекту «Відкривай Україну».
 
«Стань супергероєм - змінисвоємісто!».