Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Лідерів Майдану повинні допитати в суді, – Янукович

  • 2361

СУД НАД БАТОНОМ /


Екс-президент України Віктор Янукович вважає, що суд повинен допитати і лідерів Євромайдану, які в той період були лідерами опозиції до влади. Про це Янукович заявив на прес-конференції після відеодопиту в якості свідка у справі Євромайдану.


Напевне, суду було б правильно або справедливо всіх учасників Майдану, активістів Майдану, лідерів опозиції теж допитати в суді. Що вони скажуть? Як вони дивляться на це? Як вони можуть пояснити те, що відбувалося, з чиєї провини, хто захоплював будівлі, з яких велась стрілянина снайперів? Хто охороняв будівлі і не впускав туди людей, в тому числі майданівців? Тут теж потрібні пояснення, – сказав Янукович.

"Я, наприклад, не знаю, як були розподілені обов’язки в активістів Майдану, хто за що ніс відповідальність. Що таке, припустимо, комендант (яким був) Парубій? Хтозна, що він там робив, комендант", – додав екс-президент.

Луценко повинен пояснити, чому він закликав взяти зброю. Його заклик почули і взяли зброю, і почали стріляти. А сьогодні він – генеральний прокурор, – обурився Янукович.

"Лідери Майдану повинні в суді виступити, і це було б справедливим, щоб їх почути сім’ї потерпілих. Але при цьому в суді повинні бути присутніми сім’ї потерпілих працівників правоохоронних органів", – наполягає екс-президент.

Нагадаємо, 28 листопада відбулося засідання Святошинського суду Києва, під час якого в режимі відеоконференції допитали президента-втікача Віктора Януковича.