Чернівецькі школи закрили на карантин (ВІДЕО)

БУДЬМО ЗДОРОВІ / 

Школи Чернівців відправили до кінця тижня на вимушені канікули. В понеділок, 28 листопада, розпорядження про введення карантину підписав міський голова Олексій Каспрук.
 
Як передає кореспондент БукІнфо, про це він повідомив сьогодні на брифінгу у Ратуші.
 
«За нашими даними в 11 закладах перевищено епідеміологічний поріг, але дані не підтверджуються поки що міським управлінням охорони здоров’я. Тобто багато дітей в школах немає, в той же час дуже мало звернень власне до поліклінік. Але не довіряти інформації освітян у нас немає підстав, тому щоб розірвати цей ланцюжок захворюваності, оголошуємо перерву в навчанні до наступного понеділка», - заявив Олексій Каспрук.
 
За словами керівника міського управління освіти Сергія Мартинюка, в понеділок, 28 листопада, відсутніми на заняттях були майже 16% учнів. Однак масових звернень до лікувальних закладів наразі не спостерігається.
 
«Сьогодні ми маємо 15,8% відсутніх з причини хвороб. Далеко не всі ці дані підтверджені зверненнями до лікарів, в черговий раз закликаємо при найменшій захворюваності звертатися до медичної установи, щоб отримати належну медичну допомогу, і ми бачили реальну картину, чи дійсно це захворюваність, чи це тільки перестраховка батьків», - зазначив Сергій Мартинюк.
 
Головний санітарний лікар області Наталія Гопко підтвердила підвищення захворюваності населення на гострі респіраторно-вірусні інфекції.
 
«Рішення міського голова на сьогоднішній день є мотивованим, оскільки не могла бути проігнорована інформація закладів освіти про велику кількість відсутніх дітей саме з причини гострих распіраторних інфекцій. Небезпеки і підстав для паніки сьогодні немає. Наразі застосовуються ряд заходів, які допоможуть припинити подальше зростання захворюваності серед найбільш уразливих категорій населення, це школярів», - додала Наталія Гопко.
 
Карантин запроваджено в школах до п’ятниці, 2 грудня. З наступного понеділка, якщо ситуація із захворюваністю стабілізується, учні повернуться за парти.
 
 
 


БукІнфо (с)

Більше новин по темі: