Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Свободівці привітали голову ОУН-УПА Буковини Святослава Мельничука із 90-річчям

  • 1265
МНОГАЯ ЛІТА ГЕРОЮ / 

13 вересня 2016 року голові ОУН-УПА Буковини, Святославу Мельничуку, виповнилось 90 років. З нагоди уродин відбувся святковий концерт, під час якого до привітань націоналіста приєднались й свободівці Чернівецької обласної організації. Про це БукІнфо повідомили в прес-службі Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».
 
«В цієї людини неабияка сила волі до життя, адже за свої 90 років побратим Святослав Мельничук пережив чи не одне випробування на міцність духу. В родині націоналіста з дитинства виховували любов до Батьківщини та витривалість у боротьбі за волю нації. Пригадую з дитиснства, Святослав Васильович часто відвідував моє рідне село Рідківці, де намагався прищепити рідківчанам любов до рідного слова, до українського», - пригадує та ділиться власними враженнями свободівець Віталій Мельничук.
 
«Вдячний Святославу Васильовичу за те, що завдяки його боротьбі та боротьбі багатьох націоналістів гасла «Слава Україні» та «Героям слава» набули справжнього змісту. І обіцяю від імені нового покоління націоналістів, що ми побудуємо таку Україну, про яку мріяли вояки, що віддали своє життя за розбудову Держави, яку так і не побачили», - наголосив у привітанні Голова обласного осередку ВО «Свобода», Ярослав Когутяк.
 
«Нещодавно мені надіслали світлину з Воркути, де новозведену будівлю пофарбували у синьо-жовті кольори. Це вкотре доводить, що через десятки років українські герої змінюють світ. Для друга Святослава, напевно, таке фото відіграє чи не важливе значення, адже саме у Воркуті націоналіст відбував 20 років покарання за націоналістичну боротьбу», - додав свободівець.
 
 
 
 
БукІнфо (с)
Фото - прес-служби ВО "Свобода" та Максима Козменка, БукІнфо (с)