Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Американець стрибнув без парашута із висоти 7,5 кілометрів (ВІДЕО)

  • 4967
ВИЩИЙ ПІЛОТАЖ / 

У каліфорнійській долині Сімі американець Люк Ейкінс стрибнув із літака без парашута. Із висоти 7,5 кілометрів екстремал приземлився в сітку розміром 30 на 30 метрів. Про це повідомляє ТСН з посиланням на BBC.
 
Разом з ним стрибали ще три парашутиста: один знімав його на камеру, другий тримав димову шашку, яку було видно з землі, а третій - каністру з киснем. Потім всі троє відкрили парашути і відірвалися від Ейкінса.
 
За приземленням екстремала спостерігала вся його сім'я, окрім матері. Його також показав в прямому ефірі телеканал Fox News.
 
42-річний спортсмен готував трюк два роки. Під час випробувань, коли манекенів скидали на сітку з літака, одна з моделей - 91-кг манекен - прорвав її.
 
Гільдія кіноакторів США вимагала від каскадера, щоб він одягнув парашут, але він відмовився, оскільки рюкзак за плечима різко збільшив би його масу.
 
Люк Ейкінс - парашутист в третьому поколінні. За своє життя спортсмен здійснив понад 18 тисяч стрибків з парашутом. Він тренує як новачків, так і досвідчених каскадерів, і виконує трюки в кіно.