Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Роші збудують каналізацію за 13,4 млн. грн.

  • 1154
КРОК ДО ЦИВІЛІЗАЦІЇ / 

Будівництво зливо-каналізаційних та водопровідних мереж по вулиці Заставнівській мікрорайону « Роша» розпочато у Чернівцях. За результатами тендеру підрядником цього об’єкту визначено ТОВ « КМ –БУД» (директор - Віктор Мацалковський). Кошторисна вартість будівництва становить майже 13,4 млн. грн. У 2015 році у міському бюджеті на фінансування цього об’єкту передбачено 2 млн. грн. Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук, передає прес-служба міськради
 
Перша черга будівництва включає виконання робіт з прокладання зливово-каналізаційних мереж від існуючого каналізаційного колодязя на вул. Садгірській до Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату №2 на вул. Луковецькій. Протяжність траси зливово-каналізаційних мереж становить 1278 м, з яких 851 м – діаметром 1000 мм, 427 м – діаметром 500 мм.
 
Після завершення робіт з будівництва цієї зливово-каналізаційної мережі стане можливим побудувати та підключити каналізаційні мережі прилеглих вулиць – І пров.Шипинсього, І пров. Луковецького, вулиць Шипинської, Топорівської, маршала Рибалка, Курської, Іспаської, Міліївської, Сергіївської, Затишної, Звенигородської, Весняної, Карапчівської та інших. Для проведення цих робіт мешканці вже створили товариство №35. Наразі створюється товариство мешканців для каналізування вулиці Горіхівської.
 
Міський голова Олексій Каспрук закликав мешканців мікрорайону активніше долучатися до роботи товариств з каналізування.
 
БукІнфо (с)