Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Школа професійної журналістики "Нова Україна"

  • 1323

Оголошується конкурс на участь у Школі професійної журналістики "Нова Україна". Проект реалізовується Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у співпраці з низкою професійних медійних організацій.

Метою Школи є формування майданчика для спілкування професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також поглиблення професійних знань та навичок роботи в різних жанрах.

Протягом 2009 року передбачається проведення чотирьох чотириденних сесій (Київ, АР Крим, Одеса та Карпати). Основними тематичними модулями стануть питання професійних навичок журналіста, професійних стандартів журналістики, внутрішньополітичних процесів та аналізу державної політики, викликам міжнародної журналістики.

Модель навчальної програми базується на форматі Української школи політичних студій і, відповідно, включає лекції, дискусії, тренінги, рольові ігри, круглі столи тощо. Модераторами, тренерами та лекторами виступатимуть провідні українські та зарубіжні експерти, суспільно-політичні діячі.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• належать до кола практикуючих журналістів;
• займають активну життєву позицію та демонструють лідерські якості;
• володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільства та професії;
• є громадянами України віком до 35 років.


Участь у Школі є безкоштовною: витрати на проживання, харчування та організацію навчання забезпечуються організаторами (крім проїзду в межах України, який оплачується учасниками). Заявки на участь можна надсилати з 5 лютого до 5 березня 2009 року (включно) на електронну адресу [email protected] (тема “School of Journalism”).

Детальнішу інформацію про Школу професійної журналістики можна знайти на веб-сторінці Української школи політичних студій: http://www.usps.org.ua/index.php?mid=38.

З додатковими запитаннями звертайтеся до координатора Школи професійної журналістики Наталії Синьоокої ([email protected]) чи до асистента Школи Марії Коваль ([email protected]) за вказаними адресами або тел.: +38 044 531 37 68.Інформація надана
Чернівецьким бізнес-центром


«БукІнфо» (с)