Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковинських журналістів запрошують на тренінг “Розвиток судової журналістики в Україні”

  • 1460

Тренінг є спільним заходом Міжнародної Громадської Організації «Інтерньюз-Україна» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Україна: верховенство права» , що реалізується з метою сприяння зміцненню верховенства права та підвищення рівня обізнаності суспільства про всі аспекти судово-правової реформи.

На тренінгу учасники дізнаються:

про основи судової журналістики;
про стандарти, принципи та жанри судової журналістики;
про особливості висвітлення судового процесу;
як взаємодіяти з суддями та прес-секретарями судів;
як взаємодіяти з адвокатами;
ознайомляться з основами судової системи України та дізнаються про правовий захист журналістів;
ознайомляться з технологіями проведення журналістських розслідувань;
отримають навички побудови плану роботи і структури інформаційного матеріалу в жанрі журналістського розслідування, а також багато іншого, корисного для роботи журналіста.

Тренерами будуть:


Павло Моісеєв
– директор з правових питань «Інтерньюз-Україна». Провів більше 30 тренінгів щодо регулювання рекламної діяльності, спонсорства, оподаткування реклами, в тому числі з представниками, керівниками та співробітниками Секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Член експертної ради з питань діяльності медіа під час виборів. Член експертної ради при Секретаріаті Президента з питань мовної політики, магістр права, магістр з фінансового менеджменту.

Ігор Куляс – на телебаченні майже 20 років. Має значний досвід роботи від журналіста загальнонаціональних та мережевих телекомпаній до шеф-редактора телекомпанії «НОВИЙ КАНАЛ» («Репортер», 1999-2002 роки). Був тренером «Інтершколи». Нині співпрацює з «Інтерньюз-Україна», є автором та викладачем спеціалізованих навчальних програм для працівників телекомпаній, тренер-конкультант з телевиробництва.
Олександр Макаренко – з 1995 року – ведучий програм і редактор новин на ФМ-радіостанціях. Займався організацією та підготовкою телевізійних ток-шоу в Україні та Білорусі. З 2001 року – директор департаменту тренінгів МГО «Інтерньюз-Україна». Був тренером «Інтершколи». Нині –тренер-консультант МГО «Інтерньюз-Україна» з телевиробництва.

Місце проведення: 27, 28 лютого – 1 березня 2009 року в офісі МГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька 15, м . Київ.

Для регіональних учасників! Організатори покривають такі витрати:
дорожні витрати учасників за наявності квитків (потяг вагон купе або рейсовий автобус);
проживання в готелі; харчування. Участь у тренінгу тільки за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена!Інформація надана
Чернівецьким бізнес-центром


"БукІнфо" (с)