Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині усі гуртожитки передадуть у комунальну власність

  • 1306

Місцеві програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад до 31 березня цього року мають розробити та затвердити в усіх районах Буковини, Чернівцях та Новодністровську. Таке завдання головам РДА та міським головам поставив у своєму розпорядженні голова ОДА Володимир Куліш. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

До липня цього року на Буковині спеціально створені у районах та містах комісії проведуть інвентаризацію усіх гуртожитків, що знаходяться на територіях територіальних громад, подадуть відповідні рішення на затвердження органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Керівництво ОДА розраховує, що це дозволить вже до жовтня розпочати процес прийняття гуртожитків у власність територіальних громад.

З метою опрацювання механізму реалізації права мешканців гуртожитків на приватизацію займаного ними у гуртожитках житла створено обласну комісію, головою якої призначено заступника голови ОДА Віталія Усика. Комісія діятиме постійно. Вона розглядатиме спірні питання щодо порядку надання житлової площі в гуртожитках підприємств, установ, організацій усіх форм власності, проблеми, що виникають при вселенні чи переселенні громадян з гуртожитку, відстежуватиме додержання вимог законодавства щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, а також вноситиме пропозиції для законодавчого врегулювання питання щодо реалізації прав мешканців на приватизацію займаного ними у гуртожитках житла. Аналогічні комісії працюватимуть в районах області, Чернівцях і Новодністровську.

ЗІК