Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

КРУ нагадує всім, щоби не забували за їхні «телефони довіри»

  • 1490

Контрольно-ревізійне управління в Чернівецькій області повідомляє, про функціонування «телефону довіри» КРУ в області за номером в м. Чернівцях (0372) 52-01-92 та «телефону довіри» Головного контрольно-ревізійного управління України (044) 425-38-18.

«Телефон довіри» є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольно-ревізійної служби з громадськістю. Метою функціонування «телефону довіри» є надання органами ДКРС інформаційно-консультаційних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Звернутися за цими номерами можна протягом робочого часу й повідомити про факти, які, на вашу думку, свідчили б про порушення фінансової й бюджетної дисципліни чи про порушення у використанні бюджетних коштів. Ваші скарги та пропозиції будуть враховані при проведені контрольних заходів. Реєстрації підлягають також анонімні повідомлення.

Особлива увага приділяється питанню попередження зловживань та своєчасності виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Жодне звернення не залишиться поза увагою органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні. Кожен факт і кожен випадок буде досліджуватись на предмет дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати.

Нагадаємо, КРУ в Чернівецькій області перевіряє всі факти, які стосуються нецільового та неефективного використання бюджетних коштів, використання державного чи комунального майна, у тому числі незаконного списання, нарахування заробітної плати тощо. «Телефон довіри» працює щодня, крім вихідних.


Прес-служба
КРУ в Чернівецькій області