Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ющенко просить у Тимошенко грошей на експертизи записів Мельниченка

  • 1381

Про це йдеться у листі президента до прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба голови держави.

"За повідомленням Генпрокуратури, у грудні 2008 року слідчими ГПУ за участю групи спеціалістів із звукозапису та аудіоаналізу в установленому порядку було вилучено первинні носії аудіозаписів та записуючий пристрій", - йдеться в листі.

Ющенко наголосив, що "для об’єктивності" до експертизи записів Мельниченка, згідно з резолюціями ПАРЄ та постановами Верховної Ради, залучені іноземні експерти. Президент зазначив, що "у зв'язку з цим з другої половини лютого 2009 року у цій справі запланована низка слідчих дій, які необхідно провести за межами нашої держави".  "Відповідно до постанови Верховної Ради від 21 грудня 2000 року фінансування витрат у цій кримінальній справі, пов'язаних з проведенням за кордоном незалежних експертиз та необхідних слідчих дій, доручалось Кабміну", - сказано в листі.

"Прошу вирішити питання про виділення Генпрокуратурі коштів на зазначені цілі в установленому порядку, в тому числі і на забезпечення фінансування відряджень за кордон відповідних службовців Генпрокуратури", - зазначив президент. У своєму листі Ющенко наголошує, що ці записи "мають ключове значення у розслідуванні кримінальної справи" стосовно вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і громадського діяча Подольського та щодо підбурювачів і організаторів цих злочинів.

"Українська правда"