Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Відтепер кожен буковинець зможе знайти адресу найближчого бомбосховища в Інтернеті

  • 5198

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА /

 

Знайти адреси бомбосховищ кожен зможе в інтернеті. На офіційному сайті обласного управляння ДСНС розміщена мапа на якій позначені усі бомбосховища нашої області. В Чернівцях, на вулиці Лесі Українки, працює консультаційний центр в якому кожен бажаючий може дізнатись про те, як потрібно вести себе у випадку виникнення надзвичайної ситуації у місті. Тут фахівці розкажуть де поблизу вашого будинку чи місця роботи розташовані бомбосховища та як до них потрапити.

За словами чергового по консультаційному центру Андрія Юрійчука, «Захисні споруди зараз закриті, але на них є таблички із номерами телефонів за якими людина може зателефонувати і за 1,-15 хвилин бомбосховище мають відчинити».

Також у випадку виникнення надзвичайної ситуації у бомбосховища необхідно захопити деякі речі.

Андрій Юрійчук також зазначає: «Треба зібрати валізу, самі необхідні речі, документи, якщо є діти, необхідно взяти воду та продукти харчування».

Консультаційний центр працює цілодобово і в будь-який час кожен бажаючий може сюди завітати та задати питання які цікавлять, також до консультаційного центру можна зателефонувати за номером телефону – 52-22-28.