Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Янукович побачив, що Тимошенко у розпачі

  • 1641
Віктор Янукович вважає, що на цих виборах помаранчева команда отримала справедливу оцінку від громадян. Про це він сказав у неділю, коментуючи результати екзит-полів.

"Я вважаю, що помилка помаранчевої команди була у тому, що вони розраховували на те, що від виборів до виборів можна обіцяти, а люди забудуть. А люди не забули", - сказав Янукович.

"Сьогоднішнє голосування - це був своєрідний референдум. Сьогодні вони отримали оцінку від виборців, і ця оцінка була справедливою", - додав він.

Янукович також сказав, що він подивився брифінг Тимошенко і побачив, "що вона у розпачі". "Для мене це не дивно. Я добре розумію, що вона розраховувала на те, що їй вдасться якимсь чином в черговий раз переконати виборців на свій бік. Але для того, щоб так сталося, їй треба було визнати, які помилки вона зробила за останні 5 років разом з помаранчевою командою", - сказав він.

"Одна справа - емоції. Емоції проходять, життя продовжується. А друга справа - діловий і відповідальний підхід... Хто б не був при влади я хотів би, щоб він пам'ятав, що за свої дії потрібно відповідати. І я буду відповідати", - додав Янукович.

Він також сказав, що "не проти тих гасел", які проголошували "помаранчеві" політики. "Я буду їх виконувати у подальшій своїй роботі", - додав Янукович.

Крім того, він зазначив, що намагатиметься знайти "таку модель єднання нашої країни, щоб кожна людина знайшла у ній своє місце". "Щоб інтерес у нас був один - покращення життя кожного. І ворог щоб у нас був один - це бідність", - сказав Янукович.

 

Українська правда