Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині всупереч рішенню суду, комісії вносять людей до списків виборців

  • 1561
Дільничні виборчі комісії у Чернівцях, а також в окрузі №206 масово вносять виборців до виборчих списків, всупереч рішенню адміністративного суду. Про це повідомили в обласній організації КВУ. За інформацією Комітету виборців, на дільницях №66 округу №206 внесено комісією до списку виборців 13 осіб і 14 осіб на дільниці №69 (обидві дільниці знаходяться у райцентрі Глибока). Як повідомила спостерігач від кандидата Ющенка, сьогодні комісія внесла 10 осіб до списку виборців. На дільниці №100 (Садгора) внесли четверо осіб до списку виборців за заявами і копіями паспортів.

Облорганізація КВУ також звертає увагу на те, що на окремих дільницях кількість виборців, які голосуватимуть на дому, перевищує 8-10 відсотків. Зокрема у Хотинському та Кельменецькому районах. На дільниці №38 (ТВО №207) з 848 виборців 101 мають голосувати вдома. На дільниці №36 з 854 виборців вдома мають голосувати 72 особи.

Серед порушень, які не впливають на хід волевиявлення, спостерігачі фіксують: голосування по двоє у кабінці; голосування без паспорта; голосування за військовим квитком.
 
 
БукІнфо (с)
Джерело: ЗІК