Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На презентації роману «Жорстоке небо» Макс Кідрук розповів чернівчанам, чому літаки падають

  • 1815
СИЛА СЛОВА /


До Чернівців 20 жовтня приїхав український письменник Макс Кідрук з презентацією свого нового роману «Жорстоке небо». На зустрічі письменник розповів про зміст роману, при цьому витримавши інтригу в присутніх слухачів для прочитання книги. Презентація відбулася в книгарні «Букініст».
 
«Жорстоке небо» є романом-катастрофою з елементами детективу, зазначив автор. Продовжуючи серію техно-трилерів, письменник відходить від традиції попередніх двох романів «Бот» і «Твердиня», де головними героями були чоловіки, і закручує сюжетні лінії навколо жінки. Зазначимо, що жанр «техно-трилер» для української літератури до появи Кідрука був невідомий.
 
В романі описується катастрофа літака, яка сталася в аеропорту Париж-Північ. Літак був зібраним на українському заводі «Аронов». На місце трагедії вирушає донька конструктора, який спроектував цей літак. Дівчина починає активно розслідувати справу. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду. Життя дівчини та її близьких в небезпеці.
 
Макс Кідрук розповів, що це перший його роман, в якому він намагався відійти від реальних відповідників конкретних місць, назв, осіб. Це було зроблене для того, пояснив автор, щоб уникнути можливих ярликів на той чи той аеропорт, прототип літака, або ж людину. Також спробував пояснити, чому ж літаки падають. Причиною, визначив письменник, найчастіше стають не стільки технічні чи природні умови, як прості людські помилки.
 
Презентацію нового роману «Жорстоке небо» Макс Кідрук провів спершу для студентів-фізиків Чернівецького національного університету на їхньому факультеті, а також в книгарні «Букініст» для всіх охочих його послухати. Щоб придбати нову книгу з підписом автора, вишикувалася черга.
 
Довідково.
Макс Кідрук – український письменник, автор 9 книжок, зокрема тревел-логів «Мексиканські хроніки», «Любов і піраньї», «Подорож на Пуп Землі» та інших. Першим в українській літературі почав писати популярні в США та Європі техно-трилери. Його романи «Бот» і «Твердиня» стали бестселерами і на території України, і за її межами.
 
 
Максим КОЗМЕНКО, БукІнфо (с)
Фото - автора