Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Нова перемога президентської команди на Буковині

  • 1856
Про нинішню команду Президента України Віктора Ющенка на Буковині закріпилася слава добрих господарів, будівників. Тільки за останні роки, незважаючи на економічні негаразди, у Чернівецькій області зведено десятки шкіл, амбулаторій, реконструйовано майже всі пологові відділення у районних лікарнях, прокладено десятки тисяч доріг, зведено понад 170 мостів.

На самому фініші 2009 року став до ладу дитячий садочок у с.Бояни на Новоселиччині. Новий рік теж ознаменувався новосіллями – у селі Колінківці на Хотинщині відкрили комплекс соціально-побутових послуг.

А 14 січня вже Кельменеччина святкувала новосілля – до ладу нова комунальна спеціальна соціально-медична установа загального типу у с.Ленківці,розрахована на 30 ліжко-місць. Зводив її колектив будівельної фірми «Надія», яке очолює заслужений будівельник України, довірена особа Віктора Ющенка Василь Бічер.

На урочисті входини лемківська громада голову обласної державної адміністрації, керівника обласної організації політичної партії «Наша Україна» Володимира Куліша та голову Кельменецькокої райдержадміністрації, керівника районного осередку «НУ» Петра Телешмана.

Володимир Куліш висловив слова щирої вдячності генеральному підряднику, який продовжував виконувати ремонті роботи навіть без своєчасного фінансування. Кращих будівельників нагородив Почесними грамотами. Керівник виконавчої гілки влади краю також наголосив на тому, що прикро відкривати заклад, який не обладнаний меблями. В той час, як відповідні кошти знаходяться на бюджетних рахунках, їх наразі використати неможливо. При цьому підкреслив, якщо ена наступних виборах люди зроблять правильний вибір, то процес перетворення на Буковині продовжиться й надалі.Анатолій ІСАК,
прес-служба Чернівецької облорганізації партії «Наша Україна»


для БукІнфо (с)