Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

З Віктором Ющенком буковинцям по дорозі

  • 1825

СВІДОМИЙ ВИБІР / 17 січня 2010 року насправді важливий і знаковий день. Саме цього дня дії влади будуть оцінені кожним громадянином України – робота і Президента, і дії Глави Уряду, і опозиції. Це екзамен і для мене та моєї команди – команди Віктора Ющенка на Буковині. Цього дня буде оцінено і нашу роботу за останні роки. Скажу чесно: мені не соромно дивитися в очі землякам і звітувати перед громадою краю.

Сьогодні за результатами соціально - економічного розвитку Буковина друга в Україні. За період роботи команди Ющенка в області чимало вдалося зробити - відкрилися нові школи і дитячі садки, заклади охорони здоров’я, культури і спорту, інші об’єкти соціальної інфраструктури.

Ми подолали наслідки стихійного лиха і відновили дороги та мости, побудували нові газопроводи, повернули в Чернівці легендарний фестиваль «Червона рута» і успішно провели престижний європейський Мотокрос Націй.

Ми подбали про багатодітні сім’ї і дітей сиріт, на усиновлення яких сьогодні стоїть черга. Саме на Буковині після відвідин Віктора Ющенка народилася його ініціатива «Зігрій любов’ю дитину» і багатодітні сім’ї, в яких виховується 10 і більше неповнолітніх дітей вже отримали і отримають нові будинки, при чому зведені не за бюджетні кошти.

Чи не після втручання Глави держави було відновлено будівництво Дністровської ГАЕС?

Чи не завдяки персональній опіці Віктора Ющенка було зведено сучасний мікрорайон для мешканців села Чорногузи, оселі яких були зруйновані зсувом?

Таких прикладів можна навести багато і це конкретний результат реалізації в області політики Президента Віктора Ющенка. Політики, в центрі уваги якої - людина. Власне, заради людини і покликана працювати влада, найнята народом для забезпечення заможного і комфортного життя. Життя, рівень і якість якого відповідає європейським стандартам.

Це в основі політики Віктора Ющенка, який сповідує національні духовно-моральні цінності. Він творить Державу – Самостійну Соборну Демократичну Україну в сім’ї спільного Європейського Дому.

Буковина – європейський край з давніми цивілізаційними принципами і традиціями. Тому нам близька і зрозуміла політика Віктора Ющенка, з іменем якого пов’язуємо розквіт краю і його перспективи.

 


Володимир КУЛІШ, голова Чернівецької обласної державної адміністрації

Фото Сергія Зарайського, з архіву БукІнфо (с)