"Меркурій" зупинив "Імпульс", а буковинець Віталій Ткачук забив тричі

Напередодні очного протистояння у першості України (перша ліга) ФК «Меркурій» з Чернівців та колектив СК «Імпульс» (Шостка) були сусідами у турнірній таблиці. Представники Сумської області перебували на четвертій сходинці західної групи, а буковинці – на п’ятій. Цікавості поєдинку, який сьогодні відбувся в Чернівцях, надавало те, що у складі «Імпульсу» виступає один із кращих бомбардирів першої ліги Роман Завгородній. До матчу з чернівчанами Роман мав у своєму активі 17 голів.

У перші десять хвилин зустрічі «рамку» воротаря шосткінської команди Дмитра Лаврененка могли вразити буковинці Олександр Дележа, Ілля Куруляк, Сергій Рибак, Сергій Янчик. У одних випадках вдало діяв страж воріт гостей, а в інших ударам чернівчан забракло влучності.

Врешті – решт, підопічні Сергія Ожегова спромоглися забити першими. Гравці «Імпульсу» «заробили» шість фолів, і ФК «Меркурій» отримав право на пробиття дабл – пенальті. Чернівчанин Олександр Дележа пробив влучно. Через хвилину буковинці могли забити другий гол. На жаль, після удару Сергія Янчика шкіряна куля влучила у стійку воріт представників Сумщини. Згодом настала черга атакувати гостей. Упродовж однієї хвилини воротар ФК «Меркурій» Денис Купчанко зумів зреагувати на «пострілі» граючого головного тренера «Імпульсу» Сергія Хімченка, Романа Кролевецького та Романа Завгороднього. І все ж, на 13 хвилині зустрічі гравці з Шостки зрівняли результат. Роман Завгородній зробив передачу на Романа Кролевецького, який і відправив м’яча у сітку наших воріт. Ще у першому таймі буковинці могли знову вийти вперед. Зокрема, на удари Олександра Дележі та Віталія Гончара зреагував Дмитро Лавриненко. А ось Денисові Купчанку довелося вступити у гру після «пострілу» Романа Завгороднього.

У другому таймі на майданчику домінували чернівчани. На 25 хвилині гри вдруге ворота «Імпульсу» вразив Віталій Ткачук. Асистував Ткачуку Олександр Дележа. Той же Віталій Ткачук зумів довести рахунок до 3:1 на користь чернівчан. Цього разу співавтором результативної атаки ФК «Меркурій» став Сергій Рибак.

Для того, щоби змінити перебіг подій на майданчику, гості вирішили замінити голкіпера іншим гравцем. На щастя, наші земляки не тільки спромоглися зберегти свої ворота у недоторканості, але й забити вчетверте. М’яча у порожні ворота суперника відправив Віталій Ткачук, який став героєм зустрічі. На останній хвилині гри відзначився Роман Завгородній. Вісімнадцятий гол Романа у першості став слабкою втіхою для футзалістів «Імпульсу». ФК «Меркурій» здобувши перемогу з рахунком 4:2, обійшов гравців із Шостки у турнірній таблиці. Тепер чернівчани посідають у західній групі четверте місце.

Склади команд:

ФК «Меркурій»: Денис Купчанко, Ігор Білик, Віталій Гончар, Радислав Гончар, Олександр Дележа, Ілля Куруляк, Сергій Рибак, Віталій Ткачук, Валерій Шонов, Сергій Янчик, Петро Федірчик. Запасний: Сергій Париський. Тренер – Сергій Ожегов.

СК «Імпульс»: Дмитро Лавриненко, Роман Скотніков, Сергій Бублік, Роман Завгородній, Роман Кролевецький, Андрій Максимовський, Володимир Носенко, Євген Орел, Сергій Хімченко. Тренер – Сергій Хімченко.

Наступного туру підопічні Сергія Ожегова зіграють у Дрогобичі проти місцевої команди ССК «Каменяр». Матч відбудеться 8 лютого.