Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Після першого туру виборів Майдан заборонено

  • 1568
ВИБОРИ / Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення масових акцій на Майдані Незалежності в Києві 9 січня - 5 лютого на вимогу КМДА. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на представника Головного управління внутрішньої політики міськадміністрації. "Позов (міськадміністрації) задоволений повністю", - сказав представник.

У своєму позові міськадміністрація просила суд обмежити проведення масових акцій на Майдані в період виборів президента політичним партіям та громадським організаціям.

Відповідачами за позовом міськадміністрації виступали всеукраїнське об'єднання "Свобода", міські організації Партії регіонів і партії "Батьківщина", а також низка громадських організацій, які на момент подачі позову подали в мерію заявки на проведення масових акцій у центрі міста.

За словами представника, рішення про обмеження акцій на Майдані суд прийняв 29 грудня 2009 року.

Як повідомлялося, раніше київська міськорганізація ПР подала заявку в КМДА на проведення масових акцій у центрі Києва, починаючи з 18 січня. ПР подала заявку на проведення акцій на Майдані Незалежності, Європейській, Софійській та Михайлівській площах й інших центральних вулицях, але міськадміністрація рекомендувала не проводити акції на Майдані. Вибори президента відбудуться 17 січня.
 
 
БукІнфо (с)
 
Фото з архіву БукІнфо (с)