48 буковинських військових відправили у батальйон територіальної оборони в Запоріжжі (ФОТО)

БЕРЕЖИ ВАС, БОЖЕ! /

 

Сьогодні, четвертого вересня, 48 буковинських військовослужбовця відправили в батальйон територіальної оборони, що дислокується нині в Запорізькій області. Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

- Сьогодні планується відправити 48 чоловік для проходження військової служби у восьмому батальйоні територіальної оборони, які будуть виконувати завдання за призначенням у Запорізькій області, - розповідає заступник обласного комісара по роботі з особовим складом, підполковник Валерій Мовченюк. - У складі сьогоднішньої команди добровольців їде і один із депутатів районної ради. Він за допомогою меценатів і своїх знайомих надає також матеріальну допомогу для військовослужбовців, які проходять там службу. Усі засоби захисту їм буде виділено на місці прибуття. Звідси вони беруть з собою одяг і деякі особисті речі.

Як кажуть самі військові, вони є добровольцями і відправляються для оборони державного кордону нашої країни.

- Я офіцер запасу і порахував, що державу нашу треба захищати. Тому зараз тут, і разом з цими хлопцями відправляємось на Схід. Як кажуть старі люди, їдемо туди, де дідько каже "добраніч", - намагається жартувати 53-річний чернівчанин Олександр. - Насправді, хоч і зовні я виглядаю зараз сміливо і намагаюсь виглядати позитивним, а в душі, як то кажуть, шкребе. Маю четверо дітей, вони прийшли сьогодні провести батька. Тому я і їду, щоб вони спокійно тут жили, внуків народжували, виховували їх у мирі і спокої. Хоч сам я народився на Кавказі - у мене батько азербайджанець, а мати українка. Але я на цій землі виріс, їв цей хліб. А зараз я повинен її захистити, - сказав військовий.
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації