Координаційний штаб «Буковина – українському війську» за два тижні зібрав близько 130 тисяч гривень буковинським воякам

СПІЛЬНА СПРАВА /

9 липня відбулася прес-конференція координаційного штабу «Буковина українському війську», під час якої було прозвітовано представниками штабу за отриманими й витраченими коштами для допомоги буковинським військовим.

«До нас звернулися цього тижня представники «Айдару», це військова одиниця, яка також несе своє військове зобов’язання у Східних регіонах. Ми надали матеріальну допомогу всьому загону, одівши їх, обувши, придбавши всі необхідні речі індивідуального вжитку. Ще в них є вимоги такого бойового завдання, а саме тепловізори їм потрібні, приціли нічного бачення, коліматорні приціли, а також рації. Над цим питанням ми працюємо, мусимо їх доукомплектувати, тому що це дуже серйозно. Ми їм надали допомоги на сьогоднішній день на 23 тисячі гривень для однієї роти», - розповіла представник координаційного штабу Марія Філіпчук.

Також волонтери координаційного штабу закупили на отримані з благодійних внесків гроші необхідні засоби як особистого користування, так і військового спорядження для 80-ої аеромобільної бригади, батальйону територіальної оборони та прикордонників. Наразі вони накопичують кошти для закупки тепловізорів, прицілів, біноклів. Кажуть, питання з бронежилетами вже вирішене.

«200 бронежилетів фірми «Корсар», це наш український виробник, через обласну раду буде проплачено їх і солдати будуть забезпечені цими бронежилетами», - зазначила Марія Філіпчук.

Загалом найбільше грошей жертвують, за даними координаційного штабу, буковинські медики. Вони зібрали 102 тисячі гривень. Депутати обласної та міської рад зайвого зацікавлення в благодійності не мають. Особливу подяку волонтери висловлюють депутату облради Миколі Салагору, який пожертвував 39 тисяч гривень на потреби військових. Його волонтери ставлять у приклад всім депутатам Чернівецької області.

Координаційний штаб «Буковина українському війську» створений для правильного розподілу потреб і закупівель буковинським військовим, які беруть участь в АТО. За два тижні своєї діяльності волонтерам штабу вдалося зібрати й освоїти 128 тисяч гривень.

Максим КОЗМЕНКО, БукІнфо (с)

Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації