У Шевченківському та Вижницькому районах – нові прокурори

ТАКІ КАДРИ /
 
Наказом Генерального прокурора України прокурором Шевченківського району м.Чернівці призначено старшого радника юстиції Ігоря Корчинського, а прокурором Вижницького - старшого радника юстиції Миколу Єремейчука. 12 травня їх представлено колективам. Про це БукІнфо повідомили в прес-службі прокуратури Чернівецької області.

Довідково:

Корчинський Ігор Анатолійович в органах прокуратури - з 1999 року. Працював на різних посадах у прокуратурах Глибоцького району та в апараті прокуратури області. Був прокурором Кельменецького та Сокирянського районів. З лютого 2012 року працював в апараті Генеральної прокуратури України.

Єремейчук Микола Георгійович працює в органах прокуратури Буковини з 1996 року - в Чернівецькій транспортній прокуратурі на різних посадах, у слідчому відділі прокуратури Чернівецької області. До призначення на посаду прокурора Вижницького району був начальником відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області.
 
БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації