Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За захист людей, які перекривали дорогу у Кіцмані, міліція притягає до відповідальності голову облорганізації Народного Руху Степана Терновецького

  • 2390

ДУХ БУЦЕГАРНІ /


Людей, які перекривали дорогу у Кіцмані, щоб її відремонтувала влада, співробітники міліції тепер ходять селами і притягують до відповідальності активістів акції, в тому числі голову Чернівецької обласної організації НРУ Степана Терновецького. Про це громадський і партійний діяч Буковини повідомив у своєму блозі у матеріалі «Міліція обслуговує владу!» на порталі БукІнфо.


До вашої уваги – повний текст повідомлення пана Степана Терновецького:


"Стаття 1 Конституції України!
Найвища влада в Україні належить Народу.

ЗА ТЕ ЩО ВІДСТОЮВАВ ЗАКОННІ ПРАВА ГРОМАДЯН МІЛІЦІЯ ПРИТЯГАЄ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! Я Є ПАТРІОТ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ, і я буду захищати свій народ від злочинців, які порушують наші права! Гарантовані КОНСТИТУЦІЄЮ!!!!

Влада намагається залякати громадян які виходять на дороги, та перекривають рух!

Влада наші податки пропиває, розкрадає, а ми попадаємо в ДТП, розбиваємо свої автомобілі! Втрачаємо рідних і близьких нам людей! А їм "ПОЦИМБАЛАХ"!!!

ЧОМУ Гах Ігор начальник служби автомобільних доріг Буковини не несе відповідальність за жахливий стан доріг у Чернівецькій області?

Він розкрадає наші кошти, а влада кришує !!!

Я, ЯК ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ КРАЙОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ ЗАЯВЛЯЮ! ТАКА ВЛАДА НАМ НЕ ПОТРІБНА!!! ЦЕ КОРУМПОВАНА БАНДА А НЕ ВЛАДА! МИ САМІ МАЄМО БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ, бо державні чиновники не можуть рубати той сук на якому сидять!

В черговий ми стали свідками як міліція захищає та обслуговує інтереси влади а не народу! Ми змушені єднатися, бо " В ЄДНОСТІ СИЛА" !
Міліція ходить по селах Кіцманського району, опитує людей, збирають матеріали до суду! А отже нам всім треба буде йти в суд!

Навіщо нам такі працівники міліції, які неналежно виконують свої обов’язки, зловживають службовим становищем? А головне що вони порушують клятву надану Українському народу!"

БукІнфо (с)