Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях побили колишнього голову міської ВО «Свобода» депутата обласної ради Назара Горука. Він киває на «свободівців»… (ОНОВЛЕНО, КОМЕНТАР ГОРУКА)

  • 5045

ВАГОМІ АРГУМЕНТИ / 

 

Депутата Чернівецької обласної ради, екс-лідера міської "Свободи" Назара Горука сьогодні зранку жорстоко побили двоє невідомих, коли той виходив з пiд'їзду будинку по вулиці Богомольця виносити сміття. Двоє чоловіків били його битами, а потім втекли. Була викликана міліція, яка одразу розпочала слідчі дії. Відомо, що подія могла бути зафіксована на одну з камер спостереження.


«Били професійно, цілеспрямовано, знаряддя нападу були обмотані у якесь ганчір’я. Були високі хлопці», - повідомив по телефону кореспондентові БукІнфо сам постраждалий. За його словами, наразі на місці побиття працює міліція. Сам він знаходиться у лікарні на вул.Фастівській, де йому надають медичну допомогу. «Почуваю себе погано, все болить, кістки, груди, голова. Не знаю чи є переломи, буду зараз робити знімки», - додав він.


Відповідаючи на запитання БукІнфо, кого він підозрює у побитті, колишній «свободівець» вважає, що з ним перш за все можуть зводити рахунки колишні партійні побратими: «Я дуже багато знаю, що собою являє «Свобода» зсередини. Тому це могло бути попередженням, щоб я мовчав»

Нагадаємо, що колишній голова фракції ВО «Свобода» Назар Горук навесні зробив заяву на сесії обласної ради щодо свого виходу з партії ВО “Свобода”. У ній політик заявив, що покидає партію "через незрозумілі амбіції деяких людей", і через те, "не хоче бути учасником перетворення Буковинської "Свободи" на маргіналез Буковинської політики".

"Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються у Києві в дорогих ресторанах, попивають каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи кому яка область належить. Мій вихід зі Свободи – це сигнал не тільки для лідерів “Свободи”, а й опозиції в цілому, від тисячі свободівців", - йшлося у заяві Назара Горука.


В свою чергу, Чернівецька облорганізація ВО "Свобода" висловила здивування масштабною і скоординованою інформаційною кампанією, яка супроводжувала рядову подію внутрішньопартійного життя – вихід з партії колишнього керівника Чернівецької міської організації ВО "Свобода" Назара Горука. «Наголошуємо, що вступ у партію та вихід з неї – це добровільний крок кожного громадянина і немає жодних підстав робити з цього подію мало не всесвітнього масштабу. Тим більше, що понад рік часу Назар Горук не брав практичної участі в житті партії, а тому вести мову про якесь неординарне значення вказаної події на партійну структуру та діяльність ВО "Свобода" не маємо підстав», - зазначалося у відповіді ВО «Свобода».
 

Як стало відомо БукІнфо, обласна прокуратура тримає хід розслідування побиття депутата облради Горука на власному контролі.

 
БукІнфо (с)
Фото газета "Час"