Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На «Червону руту» до Чернівців, крім Ющенка, приїде і Яценюк

  • 4860
Президент України Віктор Ющенко 20 вересня у Чернівцях виступить на ювілейному концерті переможців та гостей Всеукраїнського фестивалю сучасної та популярної музики «Червона Рута», а лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк цього ж дня має намір вручити приз кращому мотогонщику України за результатами «Мотокросу націй-2009». Арсеній Яценюк також планує відвідати ювілейний концерт фестивалю «Червона рута».  

У фіналі Всеукраїнського фестивалю сучасної та популярної музики «Червона Рута», який16-20 вересня проходить у Чернівцях, беруть участь 385 виконавців у п’яти музичних жанрах з різних регіонів України.

У прем’єрному для України «Мотокросі націй», який 19-20 серпня приймають Чернівці, беруть участь команди 22 країн. Вони змагатимуться за звання «наймотоциклетнішої» держави Європи. Найстаршим серед заявлених на даний час до участі у змаганнях мотокросменом є Маммад Агхамалієв із Азербайджана, якому 10 жовтня виповниться 49 років, а наймолодшому учаснику Петру Петрову з Болгарії 24 серпня виповнилося 15 років. 
 
 
ЗІК