"Меркурій" переміг команду "Каменяр"

Підопічні Сергія Ожегова перемогли команду «Каменяр» (Дрогобич) із рахунком 4:2. На 15 хвилині зустрічі вдало виконав дабл – пенальті екс – гравець чернівецької «Буковини» Олександр Дележа. Згодом «Меркурій» знову отримав право на пробиття дабл-пенальті. Цього разу Олександр Дележа пробив повз ворота. За дві хвилини до завершення першої половини зустрічі знову ж таки дабл – пенальті влучно пробив Сергій Янчик. На останній хвилині першого тайму той же Сергій Янчик не зміг забити дабл – пенальті.

У дебюті другої половини зустрічі Сергій Янчик забив третій гол у зустрічі. Після цього представники Львівської області спромоглися скоротити розрив у рахунку. Однак, згодом Віталій Гончар знову довів перевагу буковинців до трьох м’ячів. Останній м’яч у поєдинку забив гравець команди гостей Олег Андрушко.