Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Сигнал з ОДА: фірмовий потяг "Чернівці-Київ" хочуть знову пустити через Молдову

  • 4454

БУНА ЗІВА! / 

 

Під головуванням заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Гайничеру відбулася нарада з представниками державного територіального галузевого об’єднання “Львівська залізниця”, на якій розглянуто питання щодо подальшого курсування окремих приміських та пасажирських поїздів по території Чернівецької області.

 

За результатами наради, з метою недопущення відміни курсування поїздів, досягнуто домовленості щодо повторного опрацювання ДТГО ”Львівська залізниця” питання функціонування приміських поїздів на території Чернівецької області із врахуванням викладених на нараді пропозицій та зауважень.

  

Поряд з цим, на нараді обговорено питання щодо скорочення часу руху пасажирського потягу №328/327 сполученням Чернівці-Київ, зокрема, шляхом зміни маршруту слідування зазначеного поїзда через станції Крива-Ліпкани-Медвежа Республіки Молдова. 

 

Нагадаємо, що під час свого робочого візиту на Буковину, президент Янукович пообіцяв в найближчі роки вирішити проблему швидкісного сполучення між столицею і Чернівцями.

 

БукІнфо (с)