Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівецькому художньому музеї експонується 15-та обласна виставка-конкурс за програмою «Нові імена»

  • 6295

Традиційна для початку березня подія в культурному житті Буковини стартувала у культурно-мистецьких закладах Чернівців. Юні музиканти, композитори, поети, художники, майстри декоративно-прикладного та народного мистецтва через обласний відбірковий тур виборюватимуть право представляти рідний край у фінальній частині щорічної Всеукраїнській мистецькій програмі «Нові імена». Вже в п’ятнадцяте обласна виставка-конкурс за програмою «Нові імена» експонується в Чернівецькому художньому музеї.

Безперечно, для юних митців це має бути стимулом для подальших творчих успіхів, адже представляти власні роботи в головному мистецькому храмі Буковини є надзвичайно престижним і, безумовно, вже є підтвердженням того, що учасник виставки багато зробив для потрапляння в обласний фінал конкурсу і його твори зможуть побачити численні відвідувачі музею. Нагадуємо, що програму «Нові імена» було започатковано управлінням культури Чернівецької ОДА та обласним відділенням Українського фонду культури, і щорічно відбувається за сприяння відділів у справах сім’ї та молоді і культури Чернівецької міської ради, Обласної організації Всеукраїнської музичної спілки та Фонду ім. Н. Яремчука, а також учбово-методичного центру культури Буковини.
 
Участь у фінальній обласній частині програми приймають представники одинадцяти художніх шкіл області, гуртка живопису Центру естетичного виховання дітей та юнацтва «Юність Буковини» і Арт-студії «Музеум» Чернівецького обласного художнього музею. Цього разу на виставці експонуються роботи рекордної для Буковини кількості юних митців-фіналістів. Це - близько 200 творів живопису, графіки, декоративно-прикладного та народного мистецтва тридцяти учасників (130 творів образотворчого та 65 – декоративно-прикладного мистецтва).
 
Журі виставки відбудеться 9 березня і визначить переможців цієї обласної виставки-конкурсу в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво», які представлятимуть Чернівецьку область у загальноукраїнському фіналі в Києві та візьмуть участь у заключному концерті переможців обласної програми «Нові імена». Імена переможців та призерів дивіться у наступних публікаціях на нашому сайті.

 


Альберт КОМАРІ, для БукІнфо (с)

БукІнфо (с)