Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Калинівський ринок не працюватиме, поки Буковина залишатиметься у "червоній" карантинній зоні

  • 728

ТАКІ РЕАЛІЇ / 


"Калинівський ринок" у Чернівцях на час карантинних обмежень у "червоній зоні" карантину не працюватиме. Про це йдеться у заяві ринку, оприлюдненій на офіційній сторінці комунального підприємства у Фейсбук.

 

На жаль, наші оптимістичні плани щодо роботи КП МТК “Калинівський ринок” на час карантинних обмежень не можуть бути здійснені.

 

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 

Комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 01 березня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чернівецької області та застосувати на території Чернівецької області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

  

Робота непродовольчих ринків при запровадженні цього рівня заборонена і КП МТК “Калинівський ринок” незважаючи на бажання працювати зобов’язане здійснювати свою діяльність в межах закону та дотримуватися вимог, пов’язаних із протиепідемічними заходами. , - зазначається у заяві керівництва "Калинки".