Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Мер Чернівців Клічук прокоментував посилення карантину на Буковині: «Жодного слова про допомогу тим, хто втрачає роботу»

  • 1378

ЛЮДИ Ж НЕ БІОМАСА... /


Чернівецький міський голова Роман Клічук прокоментував рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС про запровадження нових карантинних обмежень на території Чернівецької області та міста Чернівців. За його словами, ситуація з епідемією COVID-19 у Чернівцях наразі складна.

 

Про це міський голова написав у Facebook.

 

«Ми навіть готуємось за потреби розгортати нові ліжка у відповідних відділеннях лікарень. Та вже вкотре повторюється кричуща історія: нам надходять численні владні вказівки про те, що забороняється, регламентується і обмежується, але при цьому жодного слова про допомогу тим, хто через карантин втрачає роботу, зарплату або ж узагалі закриває назавжди свій бізнес. Про те, скільки втрачає бюджет громади, теж десь там, у високих владних кабінетах, ніхто не замислюється», - написав міський голова.

 

Нагадаємо, з 27 лютого до 9 березня включно в області заборонили роботу закладів громадського харчування, ресторанів, барів, крім адресної доставки, навчальних закладів, окрім установ дошкільної та спеціальної освіти, розважальних центрів, зон відпочинку у ТЦ. Також не дозволяється проводити масові заходи. 

 

З 1 березня в Чернівецькій області встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Про це у Facebook написав перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

 

У «червоній» зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: буде заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам. Однак будуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини. У регіонах «червоної» зони також заборонять роботу громадського транспорту.