Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині за добу зафіксували рекордну кількість госпіталізованих на COVID-19 буковинців

  • 698

ТЕМА №1 /


Наразі реанімації п'яти лікарень області заповнені пацієнтами на 100%, ще кілька медзакладів наближаються до повної заповненості ліжок. Детальніше читайте у матеріалі. За минулу добу до лікарень Чернівецької області госпіталізували 139 пацієнтів - це найбільша кількість госпіталізацій за добу від початку пандемії коронавірусу.

 

Про це пише ІА АСС із посиланням на відповідні дані інформаційної панелі «COVID-19 Чернівецька область».

 

Згідно цих даних, протягом доби 23 лютого у лікарні області госпіталізували 139 пацієнтів, що на 8 пацієнтів більше, ніж було зафіксовано у п'ятницю, коли госпіталізували рекордну кількість пацієнтів за добу. Крім того, у дашборбі оприлюднили дані щодо заповненості лікарень і реанімацій, де лікують хворих із COVID-19 чи підозрою. Зокрема, найважча ситуація у Чернівецькій міській лікарні №3, де заповнено понад 97% усіх ліжок, у тому числі на 100% заповнена місцева реанімація.

 

 

Також реанімації заповнені на 100% у Заставнівській, Кіцманській, Новоселицькій та Сторожинецькій центральних районних лікарень. Крім того, на 90% заповненість хворими у Чернівецькій міській лікарні №4 та у госпіталі ветеранів війни.

 

В обласній клінічній лікарні заповненість хворими складає понад 67% , а реанімація тут заповнена на 84%. Міська лікарня №1 заповнена хворими на 75%, а в реанімації перебувають 66% пацієнтів.

 

 

Більше 60% заповненості ліжок також зафіксували у психіатричній лікарні, Вижницькій, Заставнівській, Кіцманській та Сторожинецькій районних лікарнях. Всі решта госпітальних баз мають нижчу за 60% заповненість хворими.