Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На українсько-румунському кордоні затримали нелегалів з Мароко та Тунісу

  • 384

КУРЙОЗНІ “МАНДРІВНИКИ” /


Нелегалів з північної Африки, що намагалися порушити кордон та продовжити свої мандри країнами ЄС, затримали прикордонники Чернівецького загону спільно з румунськими колегами.


У суботу, 13 лютого, в ході скоординованих дій із румунськими колегами групою реагування відділу «Порубне» затримано іноземця в 100 метрах від кордону. Чоловіка українські прикордонники виявили посеред ночі за допомогою тепловізора. А про самого «горе-мандрівника» прикордонники дізналися від сусідів, завдяки оперативному обміну інформацією.

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, правопорушником виявився громадянин Королівства Марокко, принаймні так стало відомо зі слів чоловіка, адже у нього при собі жодних документів не було. Невідомим виявився 20-річний студент із Харкова, що робив біля кордону та які наміри мав іноземець, наразі встановлюють співробітники оперативних підрозділів Західного регіонального управління. Також, перевіряється інформація щодо усіх обставин правопорушення та кола осіб, імовірно, причетного до організації незаконного переправлення іноземців через кордон.

Іноземця доставлено до пункту тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону, складено адміністративний протокол.

До речі, це не останнє затримання незаконних мігрантів на українсько-румунському кордоні цими вихідними.

Так, 14 лютого, отримавши випереджувальну інформацію від співробітників оперативних підрозділів щодо можливої протиправної діяльності на ділянку відділення «Нижні Петрівці» відділу «Красноїльськ» в заданий район висунулася група реагування зі службовою собакою. В ході пошукових заходів прикордонники виявили доріжку слідів від двох осіб, що вела в бік кордону. Про що було поінформовано румунських колег. Як результат, за кілька сотень метрів від кордону правоохоронці сусідньої країни затримали двох громадян Тунісу 1994 та 1996 року народження.