Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецькі депутати, серед яких і "слуги народу", звернулись до президента щодо зниження тарифу на газ та скасування локдауну (відео)

  • 938
ЧОЛОБИТНА В СТОЛИЦЮ /

Депутати Чернівецької міської ради звернулися до президента та прем'єр-міністра України з проханням скасувати жорсткі карантинні обмеження.


Про це передає кореспондентка Суспільного з сесійної зали.

На розгляд сесії зареєстрували три одинакові проєкти рішень щодо звернення про скасування локдауну. Рішення на розгляд винесли міський голова Роман Клічук, депутат від партії "Європейська солідарність" Сергій Бостан та депутатка від "Народного контролю" Яна Брус.

За словами Сергія Бостана, в Україні покращується ситуація щодо поширення коронавірусу. Кількість інфікувань у порівнянні з груднем скоротилася втричі. Відтак нагальної потреби у локдауні немає.

Звернення підтримали 30 депутатів з 31 присутнього.

Водночас депутати звернулись до Кабміну, НКРЕКП та президента з проханням переглянути тариф на газ та його транспортування. У зверненні зазначили, що новий тариф Чернівцігазу є одним із найвищих в Україні. Відтак, це призведе до фінансового навантаження на чернівчан в період карантину.
 

Звернення підтримали одноголосно. 

 

Фото: Суспільне Буковина