Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Депутатом у новому складі Чернівецької міськради стане Герой України Сергій Козак, який балотувався від "команди Михайлішина"

  • 1747

ВИБОРЧІ НОВИНИ /


У складі Чернівецької міської ради нового скликання вже відбулися зміни. Фракцію політичної партії «Єдина Альтернатива» позбавили одного місця в міськраді, і віддали його «»Команді Михайлішина. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила новообрана депутатка міської ради від «Слуги Народу» Оксана Зубжицька, пише ІА АСС.

 

«Сьогодні, 20 листопада, я взяла участь у зібранні Чернівецької ТВК, під час якого обговорювалось питання щодо рішення суду відносно визнання дійсним одного з бюлетенів, який при підрахунку голосів не був зарахований на користь партії «Команда Михайлішина» у зв’язку з тим, що на думку декількох членів ТВК печатка на бюлетені була нечіткою», - пише на своїй сторінці депутатка.

 

За її словами, під час суперечки мова йшла не просто про один голос в бюлетені на користь тієї чи іншої партії, а про обрання депутатом Чернівецької міської ради Героя АТО Сергія Козака. «Справедливість перемогла і члени ТВК, ознайомившись з рішенням суду, шляхом голосування вирішили не подавати на апеляцію. А це означає, що сьогодні, о 24:00, рішення суду набирає своєї законної сили і Козак Сергій - депутат Чернівецької міської ради!», - написала Оксана Зубжицька.

 

Сергій Козак влітку 2014 року разом зі своїм підрозділом потрапив у засідку. Внаслідок вибуху в нього розірвало ногу, проте він продовжував вести бій. Відтак його ногу дивом урятували лікарі, зумівши її вчасно пришити.