Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ще два заклади охорони здоров'я Буковини отримали гуманітарне обладнання від ГО "Гільфе"

  • 981

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ /


Під час своєї діяльності ГО «Гільфе» отримує неодноразові звернення від закладів охорони здоров'я області, щодо нестачі матраців та постільної білизни, також медичний персонал звертав увагу на те, що після важкохворих пацієнтів на COVID-19 матраци та постільна білизна утилізується, оскільки немає ефективних методів дезінфекції.

 

Саме тому, в жовтні цього року ГО Гільфе було надано допомогу у складі 54 лікарняних ліжок, 52 приліжкових тумбочок, 20 інфузійних стійок, 36 контейнерів для сміття та іншого обладнання для двох лікарень області. Допомога була передано для обласного кардіологічного центру та психіатричної лікарні.

 

 

Допомога для лікарень надійшла від Universitatsklinikum Schleswig-Holstein з міста Кельн (Німеччина). Загальна вага обладнання становить понад 9 тон.

 

  

Вирішенні логістичних питань з доставки ГО «Гільфе» обладнання по Україні стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Допомога у наданні гуманітарної допомоги Чернівецьким лікарням». 
 
Про це БукІнфо повідомили у Товаристві "Український Народний Дім в Чернівцях".